GPS pirkšanas ceļvedis

GPS pirkšanas ceļvedis

GPS izvēle nav vienkārša. Kādi kritēriji jāņem vērā pirms tā pirkuma? Šajā salīdzinošajā GPS ceļvedī Jūs atradīsiet dažādus padomus par to lietošanu, darbības veidu vai dažādām īpašībām, kas jāapsver, lai veiktu izdevīgu ieguldījumu. Mazliet apskatīsim šobrīd piecus Eiropas pircēju iecienītākos GPS.

Garmin Drive 50 LM SE Plus

Šis GPS ir aprīkots ar 5 collu skārienekrānu un pieejams 3 dažādos izmēros. Šis vidējās cenas diapazona modelis ir aprīkots ar Bluetooth savienojumu. Tajā iekļauti arī bezmaksas karšu uzlabojumi, karšu papildināšanas funkcija, brīdinājums par bīstamības zonām un opcija “īstais virziens”. Ierīces aizmugurē ir ieslēgšanas poga, strāvas kontaktdakša, mikro SD kartes slots, skaļrunis un spraudnis, kas paredzēts GPS atbalstam- piesūceknim vai citam automašīnas turētājam. GPS ir ietverta opcija, kas ļauj automātiski pārslēgties no dienas režīma uz nakts režīmu. Tā spilgtumu ir viegli pielāgot. Tā autonomija svārstās no 30 līdz 60 minūtēm. Pateicoties mazajam izmēram, šo ierīci ir viegli ielikt kabatā (test av skjeggtrimmer).

Floureon GPS

Floureon GPS ir aprīkota ar 7 collu krāsu ekrānu, kas nodrošina attēla izšķirtspēju 800 x 480 pikseļos. Tādējādi tas sniedz kvalitatīvu skatu un lielisku lietošanas pieredzi. Jaunā šī modeļa versijā jūs varat tieši pieskarties ekrānam ar pirkstiem. Kartes atjauninājums ir bezmaksas un bez laika ierobežojuma. Galamērķa GPS koordinātas var nosūtīt uz datoru izmantojot USB. Tādējādi ceļojuma maršruta iepriekšēja plānošana kļūst parocīgāka. Tāpat šim modelim ir skaņas brīdinājumi, norādes par ātruma ierobežojumu un jūsu ierašanās laika aplēses. Papildus galvenajām navigācijas funkcijām, Floureon GPS ir aprīkots arī ar audio un video atskaņotāju, radio, e-grāmatu lasītāju un attēlu galerijas opciju.

TomTom START 42

Pieejams 2 izmēros, šī ierīce piedāvā mūžīgu Eiropas GPS karti. Tā piedāvā bīstamības zonu brīdinājumus un ielu nosaukumu balss paziņojumus. Tātad Jūs varat skatīties tikai uz ceļu un koncentrēties bez regulāras ekrāna apskates. Izmantojot šo ierīci, Jūs varat pievienot to pie vējstikla vai vadības paneļa ar grozāmu stiprinājumu sistēmu. Tās melnā krāsa ir piemērota jebkura tipa automašīnas salonam. Turklāt Jums tiek nodrošināta tieša satiksmes informācija un Bluetooth savienojums. Karšu atjauninājums ir bezmaksas un uz neierobežotu laiku.

TomTom START 25M

Šis TomTom zīmola modelis ir vairāk attīstīts nekā iepriekšējais modelis, piedāvājot IQ maršrutus. Tas ļauj iegūt visātrākos maršrutus un precīzākos ierašanās laikus. Tādējādi visas Eiropas karte ir pieejama ļoti ērtā formātā. Tiklīdz ievadāt pirmos burtus, ierīce automātiski piedāvā galamērķu sarakstu. Tā kā nav jāraksta pilna adrese, tas ļauj ietaupīt laiku. Uzlabotā vadības sistēma joslu maiņai ir arī ļoti intuitīva. Tā ļauj paredzēt izejas, kā arī krustojumus. Tas skaidri norāda ceļu, sekot līdzi maršrutam. Šis modelis ir pieejams tikai vienā izmērā, tas tiek savienots ar Bluetooth palīdzību un piedāvā tiešu satiksmes informāciju (test elektrisk tannbørste).

AWESAFE GPS

AWESAFE GPS ir 7 collu HD platekrāns, kuru ir ļoti viegli lietot. Lietotāja saskarne ir viegli saprotama ar ātru reakcijas laiku. Pateicoties Bluetooth savienojumam, Jūs to varat savienot kopā ar savu mobilo tālruni. Rezultātā ar šo ierīci varat saņemt vai veikt zvanus, kas atbrīvo rokas, bet to, protams, atļauts darīt vien blakussēdētājam. Turklāt šis GPS piedāvā vairākus ļoti noderīgus brīdinājumus, piemēram, apraides informāciju par skolām, degvielas uzpildes stacijām, ātruma ierobežojumiem, bīstamiem ceļa posmiem u.c. Ierīve piedāvā arī multivides funkcijas- spēles, mūziku, filmas, e-grāmatas.